Telewizja Polska S.A. - poszukuje kandydatów i kandydatek do współpracy z Centrum Usług Produkcyjnych jako:

Asystent Realizatora Wizji

Miejsce pracy:

Studio – Warszawa, ul. Woronicza 17

Hale zdjęciowe – Warszawa i okolice

Transmisje – Kraj - miejsca odbywania się wydarzeń

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • współpracę z realizatorem wizji,
  • uczestnictwo w próbach sytuacyjnych, rejestracji programu lub bezpośredniej emisji,
  • samodzielnie prowadzenie próby na wniosek realizatora,
  • uczestnictwo w dokumentacjach obiektów pozastudyjnych – na życzenie realizatora wizji,
  • sporządzanie listy montażowej z rejestracji programu, sporządzanie notatek na scenariuszu w trakcie prób.

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w stacji TV lub u producentów zewnętrznych na podobnym stanowisku,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w pełnej dyspozycji, niezależnie od dnia tygodnia i godzin nagrania/emisji.

Oferujemy:

  • współpracę na zasadach umowy cywilnoprawnej – o dzieło lub z firmą,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • udział w produkcji najciekawszych eventów,
  • uczestnictwo we współtworzeniu audycji telewizyjnych o najwyższym poziomie artystycznym.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 28 listopada 2019 r.