Telewizja Polska S.A. - poszukuje kandydatów i kandydatek do współpracy z Centrum Usług Produkcyjnych jako:

Operator Dźwięku

Miejsce pracy: Warszawa, kraj, zagranica - miejsca odbywania się rejestrowanych wydarzeń

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • stworzenie fonogramu obejmującego utrwalenie warstwy dźwiękowej audycji tv zgodnie ze scenariuszem/konspektem i koncepcją artystyczną oraz techniczną,
  • współpracę z reżyserem/dziennikarzem/realizatorem/uczestnikami audycji i operatorem obrazu w celu zrealizowania dźwięku w reporterskich i filmowych ekipach zdjęciowych,
  • opracowywanie założeń artystycznych i technicznych nagrywanego dźwięku,
  • kompletowanie ilościowo – rodzajowe niezbędnego sprzętu fonicznego, organizacja planu zdjęciowego w zakresie realizacji dźwięku.
  • uczestniczenie w dokumentacji programu i w pozostałych spotkaniach produkcyjnych,
  • opracowanie  technologii realizacji dźwięku w danej audycji, dokonywanie nagrań słownych, muzycznych i efektów dźwiękowych,
  • dobór z taśmoteki wszelkiego rodzaju efektów dźwiękowych,
  • w razie konieczności wykonanie finalnego zgrania zrealizowanej audycji na etapie postprodukcji,
  • uczestnictwo w montażu audycji jeżeli reżyser lub producent uzna to za konieczne.

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w stacji TV lub u producentów zewnętrznych na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia kierunkowego,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w pełnej dyspozycji, niezależnie od dnia tygodnia i godzin nagrania/emisji

 Oferujemy:

  • współpracę na zasadach umowy cywilnoprawnej – o dzieło lub z firmą,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • udział w produkcji najciekawszych eventów,
  • uczestnictwo we współtworzeniu audycji telewizyjnych o najwyższym poziomie artystycznym.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 28 listopada 2019 r.