Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. Analiz Ekonomicznych

w Biurze Kontrolingu i Restrukturyzacji

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • udział w różnorodnych projektach strategicznych oraz operacyjnych Spółki,
  • opracowywanie analiz rynkowych i przygotowywanie raportów na potrzeby kadry zarządzającej
    oraz jednostek wewnątrz Spółki,
  • przygotowywanie analiz ilościowych oraz modeli finansowych,
  • opracowywanie wniosków i rekomendacji, przygotowywanie prezentacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego (preferowany obszar usług profesjonalnych, doradztwa biznesowego i strategicznego, w firmach consultingowych lub instytucjach finansowych),
  • wiedzy o funkcjonowaniu przedsiębiorstw i gospodarki,
  • wysokich zdolności analitycznych (duże zbiory danych),
  • umiejętności formułowania oraz prezentacji wniosków i rekomendacji,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel – mile widziana znajomość VBA oraz Power BI),
  • znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wyższego wykształcenia ekonomicznego (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse, zarządzanie lub pokrewne).

Dodatkowym atutem będzie: wiedza o funkcjonowania rynku medialnego, rynku reklamowego oraz znajomość ich otoczenia regulacyjnego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i realizowanych zadań,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • zróżnicowane zadania obejmujące wiele aspektów działalności Spółki,
  • możliwość poznania procesów biznesowych na poziomie zarządczym i operacyjnym dużej spółki medialnej,
  • możliwość  zdobycia umiejętności obsługi specjalistycznego oprogramowania.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 30.11.2019 r.