Telewizja Polska S.A. - poszukuje kandydatów i kandydatek do współpracy z Centrum Usług Produkcyjnych jako:

Asystent Operatora Obrazu

Miejsce pracy: Warszawa, kraj, zagranica - miejsca odbywania się rejestrowanych wydarzeń

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych w zakresie oświetlenia i technicznego zabezpieczenia planu zdjęciowego audycji,
  • obsługa wyznaczonego przez operatora obrazu sprzętu oświetleniowego,
  • wykonywanie oświetlenia planu telewizyjnego i filmowego zgodnie z ustaleniami realizacyjnymi operatora obrazu lub reżysera,
  • udział w dokumentacjach i spotkaniach produkcyjnych na polecenie operatora obrazu,
  • kompletowanie i przygotowanie sprzętu oświetleniowego i pomocniczego do realizowanych audycji pod kierunkiem operatora obrazu,
  • opieka nad powierzonymi urządzeniami podczas transportu oraz na planie zdjęciowym,
  • dokonywanie podłączeń sprzętu oświetleniowego zgodnie z przepisami SEP, BHP i ppoż.,
  • współpraca organizacyjna i techniczna z innymi pionami uczestniczącymi w procesie tworzenia audycji telewizyjnej, organizacja planu zdjęciowego w zakresie oświetlenia.

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w stacji TV lub u producentów zewnętrznych na podobnym stanowisku,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w pełnej dyspozycji.

 Oferujemy:

  • współpracę na zasadach umowy cywilnoprawnej – o dzieło lub z firmą,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • udział w produkcji najciekawszych eventów,
  • uczestnictwo we współtworzeniu audycji telewizyjnych o najwyższym poziomie artystycznym.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 4 grudnia 2019 r.