Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Windykacji i Monitorowania Należności

w Biurze Dystrybucji

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • opracowywanie raportów i weryfikacja danych dotyczących należności od kontrahentów biznesowych,
  • planowanie zintegrowanych działań windykacyjnych oraz prewencyjnych,
  • realizacja działań windykacyjnych poprzez kontakt telefoniczny i elektroniczny,
  • rozwój i utrzymywanie baz kontaktowych do kontrahentów biznesowych,
  • bieżąca współpraca z Biurem Prawnym, Biurem Rachunkowości, a także osobami odpowiedzialnymi za obsługę danych kontrahentów biznesowych, w zakresie realizowanych czynności windykacyjnych,
  • współpraca z innymi działami spółki oraz kancelariami zewnętrznymi, w zakresie podejmowania rozszerzonych działań windykacyjnych,
  • tworzenie zestawień, podsumowań i raportów dotyczących efektywności działań windykacyjnych oraz należności przeterminowanych,
  • udział w pracach mających na celu usprawnianie narzędzi raportowych i baz danych kontrahentów biznesowych,
  • cykliczna współpraca z obszarem sprzedaży i Biurem Prawnym w zakresie rozwijania standardu umów z kontrahentami biznesowymi, jak najlepiej zabezpieczającego proces windykacji należności.

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z windykacją oraz monitorowaniem należności,
  • praktyczną wiedzę dotyczącą procedur windykacji należności, a także obowiązujących przepisów prawnych i efektywnych narzędzi windykacyjnych,
  • bardzo dobrą umiejętność obsługi pakietu MS Office (tworzenie zestawień i raportów w MS Exce)l,
  • doświadczenie we współpracy z podmiotami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych czynności windykacyjnych,
  • dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu,
  • pracę przy projektach dotyczących rozwoju kanałów dystrybucji,
  • uczestniczenie w kluczowych wydarzeniach branżowych i pakiet szkoleń rozwojowych,
  • pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

Zapraszamy do udziału w rekrutacji

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 30.11.2019