Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych współpracą
w Biurze Dystrybucji jako:

Młodszy Specjalista ds. Fakturowania
i Rozliczeń z Kontrahentami

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zbieranie i analiza danych niezbędnych do obsługi procesu wystawiania faktur,
  • wprowadzanie danych przychodowych do systemu SAP ERP,
  • modyfikowanie i dodawanie informacji dotyczących kontrahentów w systemach informatycznych,
  • przygotowywanie faktur i prowadzenie rozliczeń,
  • obsługa procesu wysyłki korespondencji do kontrahentów,
  • udział w procesie raportowania oraz monitorowania przychodów i należności, w tym sporządzanie okresowych raportów dotyczących współpracy z kontrahentami,
  • uczestniczenie w projektach automatyzacji procesu wystawania i obiegu faktur, a także raportowania przychodów i należności,
  • bieżąca współpraca z Biurem Rachunkowości,
  • archiwizacja dokumentacji dotyczącej przychodów, umów i faktur reemisyjnych.

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
  • wiedzę w zakresie procedur i przepisów dotyczących wystawiania faktur VAT,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (tworzenie zestawień i raportów w MS Excel),
  • minimum podstawową wiedzę z zakresu działania modułów SAP ERP,
  • licencjat, bądź jesteś w trakcie studiów ekonomicznych (preferowane finanse i rachunkowość),
  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • chęć optymalizowania procesów rozliczeń z kontrahentami (raportowanie oraz automatyzacja
    i monitorowanie należności).

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy cywilno-prawnej lub B2B i elastyczny czas pracy,
  • praktykę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży medialnej,
  • zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalnego i doświadczonego zespołu.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 30.11.2019