Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą
w Oddziale Terenowym w Gorzowie Wielkopolskim, jako

Specjalista Serwisu Elektronicznego

Miejsce pracy: Oddział Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • zorganizowanie stanowiska serwisowego i prowadzenie napraw oraz konserwacji sprzętu elektronicznego i komputerowego w zakresie możliwym do realizacji na miejscu,
  • przygotowywanie i prowadzenie zleceń serwisowych świadczonych przez podmioty zewnętrzne,
  • naprawa okablowania technologicznego oraz instalacja nowego okablowania niezbędnego
    do zabezpieczenia sprawności infrastruktury technologicznej,
  • współpraca w zakresie utrzymania i technicznej obsługi studia oraz sprzętu reporterskiego,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością serwisu oraz eksploatacji sprzętu
    i samochodów,
  • udział w projektach wdrożeniowych związanych z nowymi technologiami.

Nasze oczekiwania:

  • wiedza z zakresu elektroniki i elektrotechniki,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność serwisowania sprzętu elektronicznego, w tym swobodnego posługiwania się sprzętem pomiarowym oraz umiejętność lutowania,
  • umiejętność czytania schematów oraz instrukcji serwisowych,
  • umiejętność obsługi MS Office,
  • prawo jazdy kat. B, okazjonalnie dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • samodzielność, inicjatywa, zdolność i chęć szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • ciekawą pracę w zespole specjalistów mediów elektronicznych,
  • możliwość poznania unikalnych technologii (systemów i narzędzi) wykorzystywanych w środowisku mediów,
  • wsparcie na etapie wdrożenia i zdobycie wyjątkowego doświadczenia zawodowego.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 16 grudnia 2019 r.