Telewizja Polska S.A. poszukuje osób zainteresowanych stałą współpracą z OTV Opole, jako

Technik Emisji

miejsce pracy: Oddział Opole

Zadania:
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem emisji,
  • obsługa urządzeń automatyki emisji,
  • przygotowywanie play-listy zgodnie z zaplanowanym dziennym planem emisji,
  • współpraca i wsparcie w zespole specjalistów obsługi technicznej,
  • chęć do nauki i rozwój umiejętności technicznych.

Oczekujemy:
  • wykształcenia o profilu technicznym w kierunku elektronika/informatyka,
  • pozytywnego stosunku do życia i ludzi, współpracy w zespole,
  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • gotowości do wykonywania zadań w systemie zmianowym,
  • umiejętności podejmowania decyzji i efektywnej pracy pod presją czasu.
Dodatkowym atutem będą pierwsze doświadczenia na pokrewnym stanowisku, w podobnym środowisku zawodowym.

Oferujemy:
  • stabilną, długotrwałą współpracę - umowa cywilnoprawna, ewentualnie B2B,
  • współpracę z największą telewizją i jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce,
  • odpowiedzialne stanowisko i przyjazną atmosferę w pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju osobistego w środowisku technicznym telewizji,

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.