Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych
 pracą w Biurze Dystrybucji TVP S.A. jako:

Starszy Specjalista ds. Analiz Rynkowych

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • Analizę trendów rynkowych w obszarze mediów i telekomunikacji,
  • Monitorowanie rozwiązań technologicznych na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Prowadzenie analiz rynkowych w zakresie rozwoju dystrybucji usług medialnych,
  • Sporządzanie analiz strategicznych z zakresu rozwoju rynku telewizyjnego,
  • Monitorowanie oferty konkurencji w kraju i zagranicą,
  • Przygotowywanie analiz rentowności projektów prowadzonych w Dziale.

Oczekujemy:

  • Zdolności analitycznych,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu analiz rynkowych,
  • Bardzo dobrej orientacji na rynku telewizyjnym,
  • Umiejętności definiowania i opisywania nowych trendów oraz zjawisk rynkowych,
  • Rzetelności oraz dobrej organizacji pracy,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomości zasad przygotowywania analiz rentowności projektów (P&L).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu,
  • Pracę przy projektach dotyczących rozwoju kanałów dystrybucji,
  • Uczestniczenie w kluczowych wydarzeniach branżowych i pakiet szkoleń rozwojowych,
  • Pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 06 czerwca 2020

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.