Telewizja Polska S.A. poszukuje do współpracy:

Administratora ds. Produkcji

Miejsce świadczenia usług: Warszawa - Mokotów

Współpraca będzie obejmowała zadania w zakresie:

  • kontroli i przygotowania zestawień kosztów produkcji audiowizualnych,
  • analizy kosztów produkcji pod kątem rachunku ekonomicznego,
  • wsparcia w procesach optymalizacji kosztów produkcji,
  • przygotowania analiz ad hoc,
  • raportowania na potrzeby biura.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia,
  • doświadczenia w zakresie produkcji audiowizualnej i analizy finansowej,
  • biegłej obsługi arkusza kalkulacyjnego
  • wysokich zdolności analitycznych,
  • umiejętności wykonywania zleconych zadań na dużych zbiorach zadań,
  • komunikatywności, łatwości formułowania myśli,
  • samodzielności w wykonywaniu zleconych zadań pod presją czasu

Mile widziane:

  • znajomość VBA

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • współpracę ze specjalistami współtworzącymi programy telewizyjne.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 08 czerwca 2020 r.

# dlaludzizmisja