Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą w Biurze

Reklamy TVP S.A. jako:

Digital Product Manager (Programmatic Specialist)

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • tworzenie nowych produktów reklamowych - display/video,
  • ścisła współpraca z działem technologii - pisanie briefów produkcyjnych, testowanie, wdrażanie,
  • rozwijanie i optymalizacja systemów adserwerowych w oparciu o bieżące potrzeby (praca z API),
  • rozwijanie oferty programatycznej w aplikacjach Smart TV i HBB oraz Addressable TV,
  • implementacja siatek reklamowych – praca z CMSem,
  • praca z kodem  -  HTML5, XML.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości specyfiki reklamy internetowej,
  • samodzielności w organizacji czasu pracy i powierzonych zadań,
  • umiejętności sprawnego korzystania z narzędzi analitycznych (Gemius PBI, Prism, Gemius Stream, Google Analitycs, etc.),
  • podstawy HTM/CSS, mile widziane Java Script,
  • dobra znajomość systemów SSP, mile widziane DSP,
  • sprawne poruszanie się w środowisku adserwerów,
  • komunikatywny język angielski,
  • optymizmu życiowego i zaangażowania w działanie,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenia wyższego.

Mile widziane również:

  • doświadczenie w pracy z narzędziami: DV360, Analytics360,
  • doświadczenie w  pracy z reklamą video, technologiami VAST i VPAID,
  • doświadczenie pracy z CMS.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę i pracę z ludźmi z pasją, w zespole Biura Reklamy TVP,
  • Atrakcyjne warunki pracy i system motywacyjny,
  • Realizację wyzwań zawodowych w największej telewizji w Polsce, przy nowoczesnych projektach TVP VOD, TVP Sport, etc.
  • Udział w projektach łączących działania w tradycyjnej telewizji i internecie,
  • Ciekawe/ambitne zadania przy produkcie: dynamicznie rozwijającej się reklamie wideo, mobile,
  • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • Współpracę z klientami strategicznymi oraz domami mediowymi działającymi na rynku.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 09 marca 2020 r.

# dlaludzizmisja