Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Audytor Wewnętrzny

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • przygotowywanie i prowadzenie audytów wewnętrznych oraz opracowywanie dokumentacji poaudytowej,
  • ocenę skuteczności i efektywności systemu zarządzania ryzykiem oraz proponowanie usprawnień,
  • przygotowywanie i prowadzenie czynności sprawdzających oraz sporządzanie z nich dokumentacji,
  • monitorowanie realizacji rekomendacji,
  • udział w opracowywaniu Planu Audytu Wewnętrznego.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia - preferowane kierunki to: zarządzanie, ekonomia, finanse, rachunkowość, prawo, informatyka,
  • co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego w audycie wewnętrznym lub w kontroli wewnętrznej,
  • ukończonych studiów podyplomowych z zakresu audytu wewnętrznego lub o zbliżonym zakresie,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętności sprawnego formułowania wniosków i opinii na bazie dokumentacji,
  • wysokich umiejętności komunikowania się pozwalających na sprawne porozumiewanie się w trakcie realizowanych zadań audytowych,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • dobrej organizacji pracy, skrupulatności, rzetelności i terminowości,
  • umiejętności pracy w zespole i chęci rozwoju w nowych obszarach.

Dodatkowym atutem będą kwalifikacje z obszaru controllingu, zarządzania ryzykiem, zamówień publicznych, polityki compliance, informatyki.

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju w stabilnej rynkowo firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.

Na aplikacje czekamy do dnia 3 kwietnia 2020 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.