Telewizja Polska poszukuje administratora systemu informatycznego, który wesprze zespół
Ośrodka – TVP Technologie jako

Administrator Aplikacji

Siedziba Spółki: Warszawa - Mokotów

Zadania

Na osobę, która dołączy do naszego zespołu czekają wyzwania związane z utrzymaniem, administrowaniem i analizą rozbudowanego systemu do planowania i zarządzania (w tym emisja) programem telewizyjnym TVP S.A. Codzienne zadania osoby, której szukamy, łącza się też z bezpośrednim wspieraniem użytkowników biznesowych systemu oraz pełnieniem funkcji II linii wsparcia dla użytkowników tego krytycznego systemu. Ponadto osoba ta będzie opracowywała dokumentację analityczną i techniczną a także będzie wsparciem merytorycznym dla zespołu.

Szukamy administratora:

  • zainteresowanego długotrwałą współpracą,
  • odpowiedzialnego, otwartego na poznanie i obsługę dużego systemu, krytycznego z punktu widzenia firmy,
  • potrafiącego porozumieć się zarówno z biznesem jak i osobami technicznymi,
  • posiadającego umiejętności z zakresu analizy funkcjonalnej systemów IT,
  • z wyższym wykształceniem w zakresie nauk ścisłych (mile widziane informatyczne),
  • z dobrą znajomością SQL i baz danych  (Oracle),
  • ze znajomością warsztatu analitycznego (np. UML, BPMN).

Mile widziane i przydatne w realizowaniu powierzonych zadań będą: doświadczenie z JIRA, doświadczenie w programowaniu, wiedza o integracjach systemów IT.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i kontaktu z najnowocześniejszymi technologiami,
  • dogodną lokalizację biura (siedziba TVP S.A. w Warszawie przy ul. Woronicza, przy stacji Metro Wierzbno),
  • możliwość skorzystania z programu prywatnego ubezpieczenia medycznego i karty sportowo/rekreacyjnej – dla siebie i rodziny lub osoby najbliższej,
  • możliwość śledzenia z bliska interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma.

Na aplikacje czekamy do dnia 7 kwietnia 2020 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.