Telewizja Polska poszukuje

kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. castingów

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • organizowanie i udział w przeprowadzaniu castingów, w tym: ich planowanie, kosztorysowanie, prowadzenie prac przygotowawczych i informacyjnych, udział w realizacji i rozliczaniu,
  • pełnienie roli menedżera prowadzącego powierzonych artystów w ramach TVP S.A.

Oczekujemy:

  • bardzo wysokich umiejętności nawiązywania i utrzymywania satysfakcjonujących relacji zawodowych,
  • zaangażowania w prowadzone projekty i pracę na rzecz powierzonych pod opiekę osób,
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych i kryzysowych,
  • umiejętności planowania i organizowania,
  • akceptacji dyspozycyjności związanej z zawodem - praca również w niektóre weekendy i w okresie wakacyjnym,
  • szerokiej wiedzy ogólnej - w szczególności w zakresie kultury, filmu, telewizji,
  • wykształcenia wyższego - mile widziane związane z produkcja telewizyjną,
  • wiedzy z zakresu produkcji, postprodukcji telewizyjnej i praktycznych doświadczeń w tym obszarze,
  • znajomości rynku usług związanego z produkcją  telewizyjną -  szeroko rozumianej oferty, zasad współpracy, stawek itp.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zaangażowanie w interesujące projekty telewizyjne, wymagające i dające możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę współpracy w zespole młodych profesjonalistów,
  • kontakt z osobowościami i gwiazdami telewizyjnymi,
  • możliwość skorzystania z programu prywatnego ubezpieczenia medycznego i karty sportowo/rekreacyjnej – dla siebie i rodziny lub osoby najbliższej,
  • dogodną lokalizację biura (siedziba TVP S.A. w Warszawie przy ul. Woronicza, przy stacji Metro Wierzbno).

Na aplikacje czekamy do dnia 9 kwietnia 2020 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.