Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą w Ośrodku Dokumentacji i Zbiorów Programowych TVP S.A. jako:

Specjalista ds. ekonomicznych

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • Obsługę kadrową pracowników w szczególności: sporządzanie wniosków kadrowych, monitorowanie wykorzystania urlopów i czasu pracy, przypisanie organizacyjne pracownika, rozdział kosztów;
  • Przygotowanie, procedowanie i rozliczanie współpracowników w ramach umów cywilnoprawnych związanych z realizacją zadań Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych;
  • Obsługa ekonomiczno-finansowa Ośrodka (wystawianie faktur i opisywanie dokumentów księgowych: faktur, rachunków, poleceń wyjazdów służbowych);
  • Udział w pracach planistycznych oraz bieżący monitoring wykonania planu ekonomiczno-finansowego oraz inwestycyjnego Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych;
  • Współpraca z innymi jednostkami TVP S.A w ramach realizacji zadań;
  • Przygotowanie raportów, analiz kosztów i przychodów Ośrodka Dokumentacji i Zbiorów Programowych;
  • Zarządzanie ewidencją składników majątku środków trwałych.

Oczekujemy:

  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy;
  • Praktycznej znajomości zasad rachunkowości;
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym;
  • Sumienności i staranności w codziennej pracy;
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży medialnej;
  • Pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa);
  • Bezpłatny parking.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 15 kwietnia 2020 r.