Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów

zainteresowanych pracą jako:

Producent/Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

Sprawowanie operacyjnego nadzoru nad kosztami i efektywnością produkcji audycji telewizyjnych, w tym w szczególności:

  • kontrolą zasadności i prawidłowości wydatkowania środków finansowych zakontraktowanych na produkcję zewnętrzną i wewnętrzną w okresie zdjęciowym, postprodukcji i prac końcowych audycji,
  • okresowymi kontrolami na planach zdjęciowych, oraz w pomieszczeniach związanych z realizacją lub rozliczeniem produkcji,
  • okresową weryfikacją źródłowych dokumentów finansowych wytworzonych w toku produkcji,
  • oceną wydajności pracy na planie zdjęciowym przez pryzmat przyjętego harmonogramu produkcji, założonej liczby dni zdjęciowych oraz liczebności ekip realizacyjno-technicznych,
  • nadzorem nad prawidłowością wykorzystania wewnętrznych i zewnętrznych zasobów sprzętowych i osobowych, w tym zasobów powierzonych zewnętrznym spółkom producenckim,
  • nadzorem nad prawidłową realizacją umów z zewnętrznymi spółkami producenckimi,
  • sporządzaniem w formie pisemnej dokumentacji z wykonanych działań nadzorczych.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia,
  • 10 lat doświadczenia na stanowisku producenta bądź kierownika produkcji,
  • w przypadku wykształcenia kierunkowego wymaga się co najmniej 5 letniego doświadczenia na stanowisku producenta bądź kierownika produkcji,
  • doświadczenia w zakresie analizy finansowej i kosztorysowania projektów,
  • umiejętności prowadzenia sprawnego nadzoru nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem zadań produkcyjnych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywności, zdolność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony, z możliwością kontynuowania zatrudnienia na podstawie umowy na czas nieokreślony,
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole specjalistów adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.