Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek

zainteresowanych pracą w Ośrodku Inwestycji i Transportu w Warszawie na stanowisku

Elektryk/Energetyk

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości ruchu infrastruktury elektroenergetycznej na obiektach TVP S.A.
  • zarządzanie dokumentacją techniczną instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
  • diagnostyka oraz usprawnianie infrastruktury elektroenergetycznej
  • planowanie remontów i przeglądów instalacji elektroenergetycznych
  • nadzór i koordynacja współpracy z firmami podwykonawczym

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia w obszarze energetyki, elektryki lub pokrewne
  • 3 lat doświadczenia w pracy w strukturach elektroenergetycznych
  • aktualnych uprawnień kwalifikacyjnych SEP serii „E” powyżej 1kV (mile widziane „D”), w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i prac kontrolno pomiarowych urządzeń elektroenergetycznych
  • bardzo dobrej umiejętności w zakresie czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości specyfiki maszyn, urządzeń i systemów energetycznych i elektroenergetycznych
  • umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów związanych z sieciami i instalacjami elektrycznymi, energetycznymi i cieplnymi · sumienności, dokładności i samodzielność w działaniu,
  • kondycji fizycznej i stanu zdrowia pozwalających wykonywać pracę na wysokości pow. 3 m

Dodatkowym atutami będą:

  • wiedza z zakresu Urządzeń HVAC
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej
  • przyjazne środowisko pracy
  • pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia  12 lipca 2020.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.