Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów

zainteresowanych współpracą z Ośrodkiem - TVP Technologie w charakterze:

Lidera zespołu analitycznego

Miejsce współpracy: Warszawa - Mokotów

Zakres realizowanych zadań:

Na osobę, która dołączy do naszego zespołu czekają wzywania związane z budową systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce. Zadaniem lidera zespołu analitycznego będzie koordynowanie prac zespołu analityków biznesowych i systemowych współpracujących w różnych projektach,

  • Dołączysz do profesjonalnego i dużego zespołu realizującego ciekawe projekty pod kątem biznesowym i technologicznym
  • Będziesz wykonywał/a w oparciu o zwinne metodyki pracy
  • Zadania będą dotyczyły:
    • Koordynowania prac zespołu analityków
    • Standaryzacji procesu tworzenia analizy biznesowej i systemowej
    • Procesu rozbudowy zespołu
    • Wspierania członków zespołu w najtrudniejszych wyzwaniach

Poszukujemy doświadczonego analityka:

  • Posiadającego bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie warsztatu analitycznego, tworzenia standardów i dobierania technik i narzędzi do projektów
  • Posiadającego doświadczenie w projektach realizowanych zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie
    • Budowa szczegółowej analizy systemowej na potrzeby zespołów programistycznych i testowych i praca w zespołach wytwarzających oprogramowanie
    • Zbieranie wymagań i budowa Opisu Przedmiotu Zamówienia na potrzeby postępowań zakupowych wraz z udziałem w procedurach odbiorowych
  • Z predyspozycjami do koordynowania prac zespołu 10-osobowego
  • Ze znajomością UML i BPMN i Enterprise Architect’a
  • Ze znajomością JIRA i Confluence (mile widziane Balsamiq Mockups)

Oczekujemy również:

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysokich standardów pracy
  • Wyższe wykształcenie techniczne będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Współpracę w stabilnym i profesjonalnym otoczeniu specjalistów IT
  • Stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców
  • Uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach, a wyniki swoich działań będziesz mógł/mogła zobaczyć w domu na ekranie TV
  • Kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami
  • Korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej
  • Śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma
  • Dogodnej komunikacji, miejsce parkingowe oraz częściowo możliwość pracy zdalnej
  • Elastycznych godzin współpracy – rozliczamy się z zadań

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 07 sierpnia 2020 r.