Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów

zainteresowanych pracą w Ośrodku Inwestycji i Transportu na stanowisku:

Dyspozytor

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • obsługę floty samochodów osobowych i prowadzenie dokumentacji flotowej
  • egzekwowanie od użytkowników przestrzegania standardów obowiązujących w TVP S.A. w zakresie prawidłowej eksploatacji pojazdów
  • odpowiadanie na korespondencję oraz dyspozycyjność pod telefonem
  • monitorowanie stanu technicznego pojazdów, nadzorowanie czynności serwisowych i utrzymanie floty w nienagannym stanie technicznym
  • tworzenie raportów z efektów swojej pracy i zestawień na potrzeby kierownika

Oczekujemy:

  • minimum wykształcenia średniego
  • znajomości zagadnień technicznych
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi programów MS Office (Excel, Word)
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • samodzielności, dokładności oraz odpowiedzialności
  • dyspozycyjności
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • Możliwość pracy w polskiej firmie o ugrutnowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.