Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą

w Biurze Reklamy TVP S.A. jako:

Analityk w Zespole ds. Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Główne zadania:

  • Planowanie, wariantowanie i kontrola wykonania kampanii reklamowych zlecanych przez reklamodawców bezpośrednich
  • Wyszukiwanie i udowadnianie obszarów przewagi konkurencyjnej
  • Przygotowanie i redagowanie argumentacji prosprzedażowej na użytek zespołów handlowych oraz klientów

Kandydaci powinni charakteryzować się :

  • Dobrą, praktyczną znajomością planowania mediów w obszarze telewizji (pierwszoplanowy) i wideo online (uzupełniający)
  • Łatwością dokonywania analiz dostępnych danych i formułowania syntetycznych, przekonywujących wniosków
  • Jednoznacznym nastawieniem na poszukiwanie rozwiązań
  • Znajomością MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Łatwością przyswajania obsługi programów pracujących w środowisku MS Windows
  • Sumiennością i dokładnością
  • Zdolnością do pracy pod presją czasu i asertywnością przy wysokiej kulturze osobistej,
  • Rozwiniętymi kompetencjami społecznymi ułatwiającymi pracę w grupie
  • Umiejętnością priorytetyzowania własnych zadań
  • Doświadczeniem wyniesionym z pracy w domu mediowym, lub u nadawcy/wydawcy, na stanowiskach, których zakres obowiązków obejmował m.in. aktywną relację z klientem w zakresie realizacji jego kampanii
  • Znajomością przynajmniej niektórych z poniżej wymienionych programów do analizy widowni telewizyjnej: (np. Arianna, Xpert, narzędzia Markdata) i audytorium online (rodzina narzędzi Gemius (PBI, Adreal, Traffic Stream, Prism) narzędzia Google (Adwords, Analytics, SSP/DSP, Trends) i narzędzi Social Media (Brand24, Sotrender)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę i pracę z ludźmi z pasją, w zespole Biura Reklamy TVP
  • Atrakcyjne warunki pracy i system motywacyjny
  • Ciekawe/ambitne  zadania, rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji, realizację wyzwań zawodowych w największej telewizji w Polsce, przy nowoczesnych projektach

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.