Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą

w Agencji Kreacji Publicystyki, Dokumentu i Audycji Społecznych jako:

Producent

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

Kompleksowe wytworzenie audycji telewizyjnej (utworu audiowizualnego) poprzez inicjowanie i prowadzenie na każdym etapie procesu produkcji w warstwie artystycznej, merytorycznej i finansowej. Opracowywanie ofert programowo-kosztowych, także w aspekcie kreacyjno-artystycznym oraz kierowanie produkcją i sprawowanie nadzoru w trakcie całego toku produkcji w tym:

  • inicjowanie prac wstępnych zamierzających do tworzenia nowych ofert programowych (pozyskiwanie pomysłów, scenariuszy, formatów itp.) lub samodzielne tworzenie propozycji audycji, filmów
  • organizowanie i kierowanie zespołem producenckim
  • ustalanie i negocjowanie warunków produkcyjnych, technicznych i finansowych przedkładanych propozycji
  • przygotowywanie i składanie projektów porozumień w ramach przyznanych środków finansowych
  • przygotowywanie projektów umów z podmiotami zewnętrznymi na produkcję/koprodukcję audycji
  • kierowanie oraz nadzór procesu produkcji audycji we wszystkich aspektach i na każdym etapie produkcji
  • inicjowanie i wdrażanie zmian artystyczno-merytorycznych i technologicznych w czasie trwania produkcji
  • nabywanie autorskich praw majątkowych i pokrewnych
  • zamawianie usług realizacyjnych i technicznych
  • uczestniczenie w komisjach kolaudacyjnych
  • opracowywanie harmonogramu produkcji na podstawie uzgodnień z jednostkami biorącymi udział w procesie produkcji
  • opracowywanie ofert programowo-kosztowych i usługowych oraz przedkładanie ich zamawiającym – z własnej inicjatywy lub na zamówienie
  • pozyskiwanie zamówień od kontrahentów wewnętrznych i zewnętrznych
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji produkcyjnej
  • poszukiwanie i pozyskiwanie dodatkowych źródeł finansowania prowadzonych projektów
  • rozliczanie produkcji i przestrzeganie dyscypliny finansowej

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, pożądane kierunkowe z zakresu organizacji produkcji telewizyjno-filmowej
  • 5 lat doświadczenia w produkcji filmowej, telewizyjnej i/lub kilka udokumentowanych, samodzielnie prowadzonych, wysokobudżetowych produkcji jako kierownik produkcji lub producent, pożądane: 10 i więcej zrealizowanych produkcji własnych, nagrody i wyróżnienia
  • znajomości:
    • technologii produkcji audycji telewizyjnych, ekonomii i ekonomiki produkcji telewizyjnych i filmowych
    • rynku mediów i trendów artystycznych oraz technologicznych związanych z produkcją telewizyjną
    • prawa autorskiego, przepisów dotyczących produkcji medialnej
    • rynku telewizyjnego, prawa prasowego, przepisów dotyczących organizacji imprez masowych
    • prawa pracy i przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
    • przepisów bhp i ppoż. dotyczących obszaru produkcji
    • systemu SAP – moduł dotyczący kontrolingu
    • pakietu MS Office (word, excel)
    • języka angielskiego na poziomie minimum b2
  • umiejętności:
    • organizacyjnych i negocjacyjnych
    • analitycznego myślenia
    • pracy i szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu
    • analizy pomysłu, konspektu czy scenariusza audycji telewizyjnej czy filmowej pod kątem artystycznym i merytorycznym
    • analizy satysfakcji odbiorców
    • planowania procesu produkcji
    • tworzenia konstrukcji finansowania produkcji telewizyjnej i filmowej
    • organizacji pracy własnej i innych,
    • zarządzania zespołem
    • nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności, kreatywności, samodzielności i operatywności, asertywności
  • świadomości kosztowej
  • otwartości na zmiany i chęci doskonalenia wiedzy oraz umiejętności

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony, z możliwością kontynuowania zatrudnienia na podstawie umowy na czas nieokreślony,
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole specjalistów adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.