Telewizja Polska S.A. - jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce - poszukuje

do swojego zespołu kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Administrator Systemów MS Windows/Exchange
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • administracja systemami opartymi o MS Windows Server oraz serwerami aplikacyjnymi i usługami
    na tych systemach  (m.in.: Active Directory, DNS, DHCP, Windows Server, MS CA, ADFS),
  • administracja usługami MS Exchange,
  • dbanie o wykonywanie kopii zapasowych środowiska MS Windows Server/MS Exchange oraz
    o cykliczne odtwarzanie w środowisku zapasowym,
  • odpowiadanie za testowanie konfiguracji, patchowanie systemów, rekonfigurację i aktualizowanie środowiska MS Windows Server/MS Exchange,
  • dbanie o bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury IT.

Szukamy:

  • pasjonata nowych technologii, nieobawiającego się nowych wyzwań,
  • osoby swobodnie poruszającej się w administrowaniu systemami klasy Windows oraz serwera pocztowego MS Exchange, z minimum 2 letnim doświadczeniem,
  • osoby z wiedzą z zakresu
    • implementacji skryptów i narzędzi do automatyzacji zadań administracyjnych, posiadającej doświadczenie w projektach wdrożeniowych,
    • projektowania i wdrażania modyfikacji oraz poprawek systemowych oraz  aplikacyjnych,
  • znajomością administracji MS SQL Server (mile widziana).

Dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z systemów backupu HP Data Protector, IBM TSM lub Commvault.

Oczekujemy również:

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja,
    o specjalności bazy danych, systemy sieciowe, informatyczne),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • wysokich standardów pracy,
  • znajomości jednego z serwerów aplikacyjnych (np. IIS lub innego).

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców nowych systemów,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • być blisko interesujących wydarzeń, jakie współtworzy nasza firma.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 30 września 2019 r.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.