Telewizja Polska S.A. - poszukuje kandydatów i kandydatek do współpracy z Telewizyjną Agencją Informacyjną jako:

Technik TV

Miejsce pracy: Warszawa - Śródmieście

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • konfigurację, obsługę i utrzymanie poprawnego działania infrastruktury technicznej,
  • obsługę urządzeń i opiekę nad sprzętem zainstalowanym w studiach i reżyserkach,
  • realizację techniczną audycji studyjnych.

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego (co najmniej średniego),
  • podstawowej znajomości obsługi urządzeń A/V,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach stresujących podczas pracy na żywo,
  • podstawowej znajomość języka angielskiego,
  • uprawnień SEP do 1 kV,
  • elastyczności i dyspozycyjności,
  • chęci zdobywania nowych umiejętności,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • skrupulatności i dokładności,
  • gotowości do pracy przy programach informacyjnych i akceptacji wpisanej w nią dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • współpracę na zasadach B2B,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z najnowszymi technologiami.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 20 października 2019 r.

# dlaludzizmisja