Telewizja Polska S.A. - poszukuje kandydatów i kandydatek do współpracy z Telewizyjną Agencją Informacyjną jako:

Montażysta

Miejsce pracy: Warszawa - Śródmieście

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • obsługę urządzeń montażowych, komputerów z oprogramowaniem AVID,
  • dbanie o poprawność zmontowanych materiałów pod względem języka filmu oraz parametrów technicznych.

Oczekujemy:

  • znajomości programu Avid Media Composer (AVID INTERPLAY i NewsCutter),
  • wykształcenia kierunkowego,
  • dyspozycyjności i elastyczności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy przy programach informacyjnych i akceptacji wpisanej w nią dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • współpracę na zasadach B2B,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z najnowszymi technologiami.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 20 października 2019 r.

# dlaludzizmisja