Telewizja Polska S.A. - poszukuje kandydatów i kandydatek do współpracy z Telewizyjną Agencją Informacyjną jako:

Technik Wozu DSNG

Miejsce pracy: Warszawa - Śródmieście

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • obsługę techniczną wozu DSNG,
  • dbanie o poprawność instalacji jak i deinstalacji sprzętu wozowego – kamery, mikrofony, okablowanie,
  • pełną współpracę z inżynierem wozu DSNG w celu zapewnienia bezawaryjnej obsługi urządzeń wozowych podczas przygotowań do realizacji, jak i właściwej realizacji transmisji.

Oczekujemy:

  • średniego wykształcenia elektronicznego,
  • prawa jazdy kat.B,
  • uprawnień do obsługi urządzeń elektrycznych – SEP do 1 kV,
  • elastyczności i dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy przy programach informacyjnych i akceptacji wpisanej w nią dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • współpracę na zasadach B2B,
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • kontakt z najnowszymi technologiami.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 20 października 2019 r.

# dlaludzizmisja