Telewizja Polska S.A., wiodący na rynku nadawca telewizyjny poszukuje kandydatów i kandydatek
zainteresowanych pracą jako:

Kierownik Działu Zarządzania Kanałami Dystrybucji

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kierowanie pracą zespołu podległych przedstawicieli handlowych, odpowiedzialnych
    za współpracę z operatorami telewizji kablowej, satelitarnej oraz platform cyfrowych,
  • realizacja planów przychodowych w obszarze reemisji sygnału telewizyjnego na rynku krajowym
    i zagranicznym,
  • negocjowanie i zawieranie umów dystrybucyjnych w zakresie portfolio programów oraz usług
    i serwisów oferowanych przez Spółkę w kraju i zagranicą,
  • nadzór nad prawidłową realizacją umów z operatorami telewizyjnymi, a także monitorowanie
    procesu raportowania wewnętrznego i zewnętrznego,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych źródeł przychodów w obszarze dystrybucji usług medialnych Spółki na rynku krajowym i zagranicznym,
  • współuczestniczenie w procesie rozwoju nowych programów, usług, serwisów oraz aplikacji,
  • budowanie partnerskich relacji z klientami na rynku krajowym i zagranicznym,
  • koordynacja i nadzór nad podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz Spółki.

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie w pracy w rozbudowanych strukturach sprzedażowych (atutem będzie doświadczenie na rynku telewizyjnym),
  • udokumentowane sukcesy w obsłudze klientów biznesowych w segmentach średnich i dużych przedsiębiorstw,
  • wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania zespołami sprzedażowymi, wdrażania systemów premiowych i motywacyjnych,
  • umiejętność optymalizowania procesów i procedur sprzedażowych, w tym tworzenia standardów umów operatorskich i partnerskich,
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min poziom B2), dodatkowe języki będą atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu,
  • pracę przy projektach rozwoju cyfrowych usług telewizyjnych,
  • uczestniczenie w kluczowych wydarzeniach branżowych i pakiet szkoleń rozwojowych,
  • zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

Zapraszamy do udziału w rekrutacji

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 23.10.2019