Telewizja Polska S.A. Oddział we Wrocławiu poszukuje na czas realizacji projektu „Digitalizacja Regionalnego Dziedzictwa Telewizyjnego i Filmowego z Archiwum TVP S.A.”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa:

Specjalisty ds. Rekonstrukcji Obrazu

Miejsce pracy: Oddział Wrocław

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • rekonstruowanie obrazu, w tym eliminowanie ubytków emulsji, znaków startowych, rys, niestabilności, migotań, zabrudzeń i innych defektów,
  • prowadzenie dokumentacji wykonanych prac,
  • zapewnienie wysokich standardów jakościowych oraz przestrzeganie reżimów technologicznych,
  • uczestniczenie w pozostałych zadaniach w procesie rewitalizacji materiałów audiowizualnych,
  • udział w pracach związanych z prowadzonymi inwestycjami, wdrożeniami i szkoleniami.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w projektach cyfrowej rekonstrukcji materiałów filmowych, szczególnie
    w wykonywaniu cyfrowej restauracji obrazu filmowego,
  • zaawansowanej znajomość jednego ze specjalistycznych oprogramowań m.in.: Diamant – Film Restoration, PFClean, DaVinci Revival, Photoshop oraz After Effects,
  • wykształcenia co najmniej średniego, technicznego lub w zakresie techniki oraz realizacji telewizyjnej i filmowej,
  • umiejętności rozwiązywania problemów oraz stałej optymalizacji procesów,
  • otwartości i gotowości do ciągłej nauki,
  • wysokiej motywacji i dobrej organizacji pracy,
  • nastawienia na pracę zespołową.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w praktyce.

Oferujemy:

  • udział w prestiżowym projekcie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas realizacji projektu tj. od stycznia 2020 r. do stycznia 2022 r.,
  • szkolenia w zakresie nowoczesnych technologii rekonstrukcji,
  • dostęp do benefitów, m.in. ubezpieczenie medyczne, karty sportowe.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 18 października 2019 r.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.