Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych

współpracą w Oddziale Terenowym w Olsztynie,  jako

Administrator Sieci Komputerowych

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • administrowanie systemem produkcyjnym (w infrastrukturze Active Directory) na potrzeby przygotowania i emisji audycji (również „na żywo”),
  • administrowanie systemem emisyjnym,
  • instalacja, konfiguracja i zapewnienie technicznej sprawności infrastruktury komputerowej oraz wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących incydentów i problemów, związanych z obsługą sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych, systemów korporacyjnych, aplikacji biurowych
    oraz oprogramowania użytkowego na stacjach roboczych i montażowych,
  • bieżąca oraz okresowa konserwacja stacji roboczych i montażowych, zarządzanie oprogramowaniem antywirusowym,
  • udział w ewentualnych projektach wdrożeniowych związanych z nowymi technologiami informatycznymi.

Nasze oczekiwania:

  • zarządzanie serwerami MS Server
  • mile widziana znajomość Linux,
  • znajomość zagadnień sieciowych, Windows, MS Office,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,
  • zdolność i chęć szybkiego uczenia się,
  • dyspozycyjność, dokładność i rzetelność,
  • gotowość do wykonywania zadań w systemie zmianowym, również w weekendy,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą współpracę B2B, w młodym zespole,
  • możliwość poznania unikalnych technologii (systemów i narzędzi) wykorzystywanych
    w środowisku mediów,
  • wsparcie na etapie wdrożenia i zdobycie wyjątkowego doświadczenia zawodowego.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Na zgłoszenia (CV) czekamy do 30 listopada 2019 r.