Szanowni Państwo

Niniejszy serwis zostanie wkrótce zamknięty.

Informujemy, iż w sierpniu 2020 r. Telewizja Polska S.A. zmieniła system informatyczny wspierający realizację procesów rekrutacji z systemu Talent Finder na system eRecruiter.

Dane osobowe kandydatek i kandydatów udostępnione Telewizji Polskiej S.A.:
- od dnia 30 października 2019 r. - w przypadku wyrażenia zgody na ich wykorzystania w rekrutacji na wskazane stanowisko,
- od dnia 30 stycznia 2019 r. - w przypadku wyrażenia zgody na ich wykorzystani w przyszłych rekrutacjach,
zostały w dniu 7 sierpnia 2020 r przeniesione, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, do nowej platformy rekrutacyjnej jaką jest eRecruiter.

Dane osobowe zgromadzone na platformie rekrutacyjnej Talent Finder będą przechowywane do końca września 2020 r. a następnie zostaną trwale usunięte, zaś dostęp do platformy zakończy się. Informujemy również, że wszelkie zmiany danych dokonane na platformie Talent Finder w okresie od 6 sierpnia 2020 r do 30 września 2020 r nie będą przenoszone do nowej platformy eRecruiter.

Aplikowanie na ogłoszenia rekrutacyjne publikowane przez Telewizję Polską S.A. jest od początku sierpnia 2020 r aplikowaniem za pośrednictwem nowej platformy eRecruiter.

Zapraszamy Państwa do rejestracji na platformie eRercruiter wspierającej rekrutację do Telewizji Polskiej S.A. co umożliwi Państwu wprowadzenie zaktualizowanych danych i najświeższych dokumentów aplikacyjnych. Po rejestracji otrzymacie Państwo link umożliwiający edycję zarejestrowanych na nowo danych. Rejestracja w nowej platformie odbywa się poprzez zaaplikowanie na jedno z ogłoszeń rekrutacyjnych Telewizji Polskiej S.A. Poniżej link do serwisu z ogłoszeniami rekrutacyjnymi Telewizji Polskiej S.A.

Link do serwisu z aktualnymi ogłoszeniami rekrutacyjnymi Telewizji Polskiej S.A.Poniżej panel logowania do systemu TalentFinder – wspierającego wcześniej rekrutację do TVP S.A. Planowanie zamknięcie – 30.09.2020r.

Aplikujesz na stanowisko Specjalista ds. castingów.
  • Aby zaaplikować na wybraną ofertę pracy należy się zalogować. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w naszej bazie zarejestruj się.


 
 
Jeśli odwiedzasz naszą stronę po raz pierwszy - musisz utworzyć swoje konto - Zarejestruj się. Nie pamiętasz loginu lub hasła?
Wyślij przypomnienie